4 Haziran 2014 Çarşamba

croods - harika animasyon filmi

izledğim ve çok beğendiğim animasyon filmleri arasına crood lar filmi de eklendi animasyon, macera tarzı güzel bir filmdi izlemenizi öneririm..


Yaşadıkları mağara bir deprem sonrasında yerle bir olduktan sonra, Crood'lar yuvaları olan bu kanyondan taşınmak zorunda kalırlar ve ailenin babası Grug'un önderliğinde bir yolculuğa çıkarlar. Barınabilecekleri yeni bir yer bulmanın ümidiyle ilerleyen Crood'lar bu yolculuk esnasında sıra dışı maceralarla örülü ve daha önce bilinmedikleri esrarengiz bir dünyayla karşılaşırlar. Bu yeni dünyada doğa bambaşkadır. Üstelik bir de karşılarına Guy isimli ilginç bir genç çıkar. Sürekli seyahat etmeyi ve yeni icatlar yapmayı seven Guy'ı aileden en çok 19 yaşındaki genç kız Eep sevecektir. Ateş yakmayı bilen Guy, Crood'ların hayatlarının değişmesinde önemli bir rol oynayacaktır.
Animasyonun mutfağından gelen Kirk De Micco ve Chris Sanders ikilisinin senaryosuna ve yönetmenliğine imza attığı film, tarih öncesi çağlarda yaşayan bir ailenin keyifli macerasına eşlik ediyor.    kaynak


film ekipmanlarım herzamanki gibi hazırdı tabi :)


buarada eep karakterini aslı tandoğan seslendirmiş ..
5 yorum:

  1. ailecek en sevdiğimiz animasyon filmlerindendir
    Ege'nin uyumadan bitirebildiği nadir filmlerden :)

    YanıtlaSil
  2. kızımdan önce hiç izlemediğim animasyon fimleri şimdi birlikte severek izliyoruz :)

    YanıtlaSil