11 Ağustos 2016 Perşembe

Adım Adım Eğitim Seti

selamlar herkesee uzun bir ara vermiştim bloguma ve geçenlerde ben geldim yazımı ekledikten sonra okunma sayısına bir baktım :) artmış demekkş dedim yine okuyan varmış
neyse gelelim başlıkta ki konumuza

Adım Adım 9-48 Ay Sürekli Eğitim Seti
bu setle ilgili paylaşımın sebeplerinde biri ben araştırma yaparken acaba nasıl, memnun kalan varmı , ipekten tepki alabilir miyim diye araştırırken pek fazla bana yardımcı olacak yazı paylaşım bulamamam . diğer bir sebepte haberdar olmayan anneler için belki bilgilendirici olur diye düşünmem.
bu setle ipek dokuz aylıkken tanıştım
olumsuz yorumlar sayesinde önyargılarım vardı açıkcası ama ipekle ilk  etkinlikleri yapmaya başladığımızdan itibaren tüm kötü düşüncelerim kayboldu gitti hem  ipek çok eğlendi ,hem ben bebeğimle güzel zaman geçirmiş hem de  ona bişeyler öğretmiş olmanın vicdanen rahatlığını sevincini yaşadım açıkcası ilk setle gelen paketleri uyguladık vs. derken 10. ay geldi bu pakette daha fazla etkinlikler yaptık sebebi de bebeğin bir ay daha gelişmiş olması.
bugün 11. ay elime ulaştı resimlerde gördüğünüz gibi içeriği buşekilde
iki paketi dolu dolu uyguladık kızımla o hiç sıkılmadı oyunları tekrar tekrar oynadık ettik.
kitabu her gördüğünde hala heyecanlanıyor.
biz ailecek çok beğendik bu seti ipek te de gözle görülür etkileri oldu ..  

9-48 ay aralığında çocuğunuz varsa kesinlikle bu setlerden edinmelisiniz benim düşüncem bu yönde
içinde bebek gelişimine dair bildiğiniz bazı şeyler olabilir aman bu paraya ben çocuğumla evde yine benzerlerini yaparım diye düşünebilirsiniz ama ayağınıza kadar çocuğunuzun gelişimi için hazırlanmış kitap ve meteryalleri birlikte geliyor tek yapmanız gereken bebeğinizle uygulamak ..

https://www.adimadim.com/

eğer sitesine de göz atmak isterseniz yukardaki linke tıklayabilirsiniz
sevgileer :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder