27 Ağustos 2015 Perşembe

son zamanlarda beeen :)

selamlar herkesee
yaklaşık 2 aydır blogumda birşey paylaşmıyordum bazen  işlerin yoğunluğu bezen de hamilelik tembelliği dediğimiz olay yüzünden blogumu çok boşladım.
şuan hamilelikte 35. haftanın içindeyim normal şartlarda şimdiye kadar izne ayrılmam gerekiyordu ama iznimi doğumdan sonra kullanmak için rapor aldım doktorumdan haftaya son inşallah izne ayrılıcam artık. pazartesi NST ye bağlancam tekrar,  bakalım acil bi durum olmazsa tabi yoksa pazartesiden itibarende izne başlayabilirim bakalım hakkıma hayırlısı artık zorlanıyorum gerçekten otursam olmuyor yürüsem olmuyor yatsam hiç olmuyor :) sıcaklarda ayrı vurdu zaten :) insanın bişey yiyesi bişey giyesi gelmiyor ..
özellikle 15 gündür  sağ kasık bacak kısmına kramp giriyor ve düzelmesi 3-5 günü alıyor en son dün merdivenleri çıkamadım ağrıdan sonra tak diye bir sesten sonra  iyi oldum :) kemik yerine mi oturdu artık noldu bilmiyorum ama sabah tekrarladı sağolsun nezaman geçer bilmiyorum eşim yürüyüş yapalım diyor sürekli ama yüreyecek hal mi kalıyor insanda sabah 06:30 da kalk hazırlan işe git akşam yedide eve gel yemek ye duş al kendimi yatağa zor atar oldum. bişeyden şikayet ettiğim yok çok şükür başka bi durum olmasında bunlar güzel şeyler umursadığım yok gülüp geçiyorum.
inşallah izne ayrılınca dinlenebilme fırsatım olur.
doğum kurban byramına denk geliyor ama belli de olmaz :) inşallah erken olmaz hiç hazır değilim :)
izne ayrıldıktan sonra blogumla ilgilenebilirmiyim bilmiyorum şimdilik, belkide daha çok zaman geçirebilirim internet başında belli olmaz :)
bebekle ilgili hazırlıklar tamam gibi ama arada aaa şunu unuttum şunu alcaktım dediğim oluyor tabi :)
şimdilik bukadar :)
 instagramdan da takip etmeyi unutmayın(sağdaki instagram logusuna tıklayın hesabıma ışınlanın ) sevgiler öpüldünüz :)

3 yorum:

  1. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bebişini:))

    YanıtlaSil
  2. Bebeğiniz nasıl? Dilerim yolundadır her şey. İlk bir kaç ay çok yorucu olabiliyor anne için. Kolaylıklar dilerim :)

    YanıtlaSil