24 Ocak 2014 Cuma

buraya kadar

merhabalar herkese hayırlı cumalar buarada:)
çarşamba akşamı film izleyelim dedik mehmetle.. buraya kadar filmini seçmiş nezamandır da merak ediyordum zaten önceden fragmanını izlemiştim filmi genel olarak beğendim .. komikti oyuncular da güzeldi zaten filmde oyuncular kendilerini oynuyorlardı :)

şöyleki =
James Franco'nun evindeki partide Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer bir çok ünlü kıyamet günüyle karşı karşıya gelir. Ellerinde kısıtlı gıda kaynağı vardır ve dünya büyük bir kaosa sürüklenmektedir. Daha da kötüsü kaçınılmaz son yaklaştıkça herkesin içindeki hayvani hayatta kalma güdüsü daha çok açığa çıkacaktır!
Filmin yönetmenliğini Seth Rogen ile birlikte daha önce kendisiyle Yeşil Yaban Arısı filminde beraber çalışmış olan ve ağırlıklı olarak komedi tarzında işler üreten Evan Goldberg üstleniyor. İlginç senaryolu ve bol kahkahalı filmin kadrosunda Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi yıldız isimler yer alıyor.   

kaynak beyazperde   


filmden kareler
 
benden kareler :)

haftasonu izleyebileceğiniz çok güzel komik bir film.. ama çocuklarla izlemeyin biraz sakıncalı şuaçıdan ünlülerin hayatını biraz abartılı anlamda uyuşturucu içki kullanıyorlar diye yansıtmışlar çocuklar için sakıncalı olabilir..
güzel haftasonları diliyorum herkese :)
 

2 yorum: