20 Ocak 2015 Salı

müzede bir gece : lahitteki sır

pazar günü sinemaya gidelim dedik ve saati bize uygun olan ve bi süredir gitmek istediğimiz müzede bir gece : lahitteki sır filmine gittik serinin diğer filmleri güzeldi bu film de güzeldi vakit geçirmek için ideal film :))  türk filmlerine gitmek istemiyorum çünkü aşırı derecede argo sözler ailenle gitsen hakikaten utanıyorsun o kadar iğrenç espriler var ki en son delihada artık komedi türk filmlerine gitmemeye karar verdim bakalım nekadar sürecek..
bu filme çocuğunuz ailenizle gidip güzel vakit geçireblirsiniz kesinlikle öneririm..

New York Müzesi bildiğiniz sıradan müzelerden değil. Buranın sakinleri geceleri canlanıyor!   Fakat bir gece müzede tuhaf olaylar baş gösterir ve gece operasyonlarını yürütmekle sorumlu olan Larry bu sıkıntının nedenini aramaya başlar. Müze sakinlerine sihirli bir biçimde hayat veren tablet yok olmaya başlar. Bu tableti yenilemenin tek yolu ise Britanya Müzesi’nden geçer! Larry, New York müzesini kurtarmak için her şeyi göze alır ve oğlu Nick ile birlikte New York’tan Londra’ya tabletin sırrını çözmek için meşakkatli bir yolculuğa çıkar…
Daha önce serinin birinci ve ikinci filmlerini yönetmiş olan Shawn Levy üçüncü filminde yönetmenliğini üstlenmiş. Ben Stiller ise diğer iki filmde olduğu gibi bu filmde de müze koruyucusu Larry Daley'yi canlandırıyor. Kadroda ona eşlik eden isimlerse Robin Williams, Owen Wilson, Steve Cooga, Dan Stevens ve Skyler Gisondo.

kaynak

 Robin Williams ı  da son filminde izlemiş bulunuyorum :((

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder